targi filigo2Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości mieszanek do lodów włoskich, świderków, shake i granity. Produkcja opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu produkty mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa konsumenta produkty są regularnie badane zgodnie z aktualnymi wymogami UE przez certyfikowane i akredytowane zewnętrzne laboratorium.

Swoich klientów zaopatrujemy kompleksowo w większość towarów niezbędnych do prowadzenia lodziarni i kawiarni. Do grona naszych klientów należą renomowane lodziarnie, cukiernie, ciastkarnie, kawiarnie, restauracje, hotele  oraz wielu klientów indywidualnych. Naszymi partnerami handlowymi i współpracownikami na terenie całej Polski są wyłącznie sprawdzone i rzetelne firmy.

Przy współpracy z firmą Lodmar Gastro Solution zajmujemy się także dystrybucją maszyn do produkcji lodów renomowanej amerykańskiej firmy Taylor, przystawek koloryzujących Flavor Burst, witryn do lodów, automatów do bitej śmietany oraz wielu innych urządzeń wykorzystywanych w gastronomii.


STOSUJEMY SYSTEM KONTROLI HACCP
Produkujemy bezpieczną żywność