Producent mieszanek lodowych biuro@filigo.pl
STRONA GŁÓWNAOFERTAO FIRMIEAKTUALNOŚCIKONTAKTTEL 665 444 740

Firma Filigo jest młodą, prężnie rozwijająca się firmą, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mieszanek do lodów.

Asortyment naszych mieszanek lodowych stale się powiększa. W chwili obecnej firma produkuje 3 smaki mieszanek do lodów włoskich i 3 smaki do lodów kręconych. Produkcja opiera się wyłącznie na bazie najwyższej jakości, naturalnych składników. Dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.

Nasze produkty wytwarzane są z surowców najwyższej jakości. Wszystkie komponenty posiadają niezbędne certyfikaty i badania. Dział technologii przeprowadza kompleksowe badania jakościowe dla każdej partii wyrobu w zakładowym laboratorium. Dla zwiększenia bezpieczeństwa konsumenta produkt jest dodatkowo regularnie badany zgodnie z aktualnymi wymogami UE przez certyfikowane i akredytowane zewnętrzne laboratorium.

Swoich klientów zaopatrujemy kompleksowo w większość towarów niezbędnych do prowadzenia lodziarni i kawiarni. Przy współpracy firmy Lodmar więcej» zajmujemy się także dystrybucją maszyn do produkcji lodów renomowanej amerykańskiej firmy Taylor, a także przystawek koloryzujących FlavorBurst, witryn do ciast i lodówek, ekspresów do kawy, maszyn i witryn do lodów gałkowych, automatów do bitej śmietany oraz pasteryzatorów, frezerów oraz wielu innych maszyn wykorzystywanych w gastronomii.

Projekt i wykonanie www.SERWIS-MYSZKA.pl