Producent mieszanek lodowych biuro@filigo.pl
STRONA GŁÓWNAOFERTAO FIRMIEAKTUALNOŚCIKONTAKTTEL 665 444 740

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej

Firma Filigo jest młodą, prężnie rozwijająca się firmą, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mieszanek do lodów. W chwili obecnej firma produkuje 3 smaki mieszanek do lodów włoskich i 3 smaki do lodów kręconych - amerykańskich.

Produkcja opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników. Dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak. Koncentrat służy do bezpośredniego wytwarzania mieszanek lodowych - wystarczy dolać wodę!

Swoich klientów zaopatrujemy kompleksowo w większość towarów niezbędnych do prowadzenia lodziarni i kawiarni. Zapewniamy między innymi mieszanki do lodów włoskich, amerykańskich, jogurtowych, pasty owocowe, posypki, syropy do shake i syropy do koloryzowania rantów loda Flavor Burst. Do grona naszych klientów należą renomowane lodziarnie, cukiernie, ciastkarnie, kawiarnie, restauracje, hotele oraz wielu klientów indywidualnych. Naszymi partnerami handlowymi i współpracownikami na terenie całej Polski są wyłącznie sprawdzone i rzetelne firmy.

Firma zadebiutowała na targach Expo Sweet 2011, gdzie z sukcesem zaprezentowano pełną ofertę mieszanek do lodów.

Projekt i wykonanie www.SERWIS-MYSZKA.pl